Hummel: dławnice kablowe, rury osłonowe i inne akcesoria hummel_logo.jpg 104x46 3kB

 

Niemiecka firma HUMMEL działając na rynku międzynarodowym i jest uznanym na całym świecie producentem dławnic kablowych, okrągłych połączeń wtykowych, obudów przemysłowych, zespołów elektronicznych do techniki medycznej, pomiarów i regulacji oraz wielu innych obszarów zastosowań, jak również do armatury grzewczej i sanitarnej.
Hummel_produkty.png 550x112 60kB

Ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji w/w artykułów pozwoliło osiągnąć najwyższą jakość dostarczanych produktów, potwierdzoną wieloma uzyskanymi certyfikatami  (więcej ... )

Przemysłowe dławnice kablowe

Dławnice kablowe do stosowania w przemyśle wykonane z mosiądzu, stali szlachetnej i różnych tworzyw sztucznych. Nasza oferta obejmuje różne wykonania standardowe i dławnice kablowe do specjalnych zastosowań wraz z odpowiednim wyposażeniem.

Dławice kablowe HSK - XL

Dławice kablowe HSK - XL do kabli o dużych średnicach.
Zakres temperatur  :  od -20°C do 100°C
Zakres średnic kabli : Od HSK-XL M63 : 48-55mm
                                   Do HSK-XL M110 : 83-90mm

Dławice kablowe HSK - MINI

Dławice kablowe HSK - MINI do kabli o małych średnicach.
Zakres temperatur   : od -20°C do 100°C
Zakres średnic kabli : Od HSK-MINI M6 : 2 - 3,2 mm
                                   Do HSK-XL M10 : 4 - 6 mm

Dławnice kablowe do obszarów niebezpiecznych

Dławnice kablowe o zwiększonej obciążalności do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem jak np. na platformach wiertniczych, w instalacjach przesyłowych gazu oraz w instalacjach offshore. Dławnice kablowe posiadające certyfikat Ex-e i Ex-d są dostępne zarówno w wersji do kabli zbrojonych jak i niezbrojonych.

Przemysłowe dławnice kablowe do obszarów wybuchowych

Dławnice kablowe znajdujące zastosowanie w tych gałęziach przemysłu, w których występują obszary zagrożone wybuchem. Wykonane są z takich materiałów jak mosiądz, poliamid oraz stal szlachetna. Dławnice kablowe z certyfikatem Ex-e i Ex-d można stosować tylko z kablami niezbrojonymi.

Systemy rur elastycznych

Systemy ochrony kabli do zastosowań przemysłowych o nowoczesnych wymiarach metrycznych i w tradycyjnych rozmiarach DN. W wykonaniach metrycznych jest także dostępny system z certyfikatem Ex-e do obszarów zagrożonych wybuchem.

Obudowy przemysłowe

Obudowy z poliwęglanu, ABS, aluminium, poliestru, stali i stali szlachetnej. Oferujemy zarówno obudowy puste jak i poddane obróbce i wyposażone oraz rozwiązania systemowe.

Okrągłe połączenia wtykowe

Okrągłe połączenia wtykowe do stosowania w przemyśle, transporcie, energetyce, okrętownictwie, medycynie itp.