Przepusty kablowe i mocowania kabli Murrplastik

murr_kdh_innentitel_2010.jpg 450x378 71kBFirma Murrplastik Systemtechnik GmbH już od wielu lat posiada w swojej ofercie systemy przepustów kablowych, odciążeń i mocowań kabli.
System doprowadzeń kabli KDL został opracowany w celu maksymalnego uproszczenia montażu kabli w szafach sterowniczych bez potrzeby demontażu końcówek i wiercenia dużej liczby otworów.
Przewodzące elementy metalowe (EMC) zintegrowane z całością, umożliwiają w sposób możliwie prosty stworzenie systemu całkowicie uziemionego.
Przepusty kablowe Murrplastik dzięki swojej konstrukcji nadają się w szczególności do doprowadzania (przeprowadzania) wcześniej konfekcjonowanych przewodów, takich jak: przewody do drukarek, czujników, przewodów transmisji danych.
Oficjalne aprobaty techniczne takie jak UL (UR) i klasy palności od HB do V0, razem z IP 54 gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa i jakości produktów.

Konfigurowalny system przepustów kablowych dla przemysłu spożywczego - KDP/S FDA

Przepusty kablowe do konfekcjonowanych przewodów

Przepusty kablowe KDL w systemie listwowym są systemem dzielonym, umożliwiającym np. doprowadzanie wstępnie konfekcjonowanych przewodów do obudowy. Przy ich zastosowaniu możliwe jest bezproblemowe doprowadzenie do obudowy nawet złącz o większych rozmiarach. Dostępne są systemy różnego typu. Wszystkie systemy są dostosowane do wycięć o standardowych wymiarach pod złącza wtykowe 16- i 24-pinowe firm METE, Harting i Wieland.

Przepusty na przewody bez złącz

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną alternatywę dla dławnic kablowych. Dzięki temu systemowi możliwe staje się bardzo szybkie montowanie przewodów. Oszczędzacie czas zarówno przy instalacji listwy przepustowej, jak i doprowadzaniu lub przeprowadzaniu przewodów. Oferujemy przepusty z tworzywa sztucznego, aluminium lub ze stali szlachetnej.

Akcesoria do listew i płytek przepustowych

Płytki zaślepiające o różnych właściwościach, służące do zamykania nieużywanych wycięć. Płytki adapterowe do redukcji wycięcia 24-pinowego do 16-pinowego. Płytki adapterowe i blachy podłogowe do szaf sterowniczych różnych producentów. Łatwe w obsłudze osłony przeciwzakłóceniowe do listwowych przepustów kablowych.

Odciążenia / Uchwyty kablowe

Możliwości odciążania naciągu kabli w różnych wariantach i wersjach. Do przykręcania, mocowania na zatrzaski lub nakładania. Wykonane z tworzywa sztucznego lub z metalu. Zapinki przewodowe to najprostsza metoda odciążania naciągu przewodów wszelkiego typu.

Wskazówki i informacje techniczne

Ten dział jest obecnie w trakcie wprowadzania zmian bądź tworzenia na nowo.