ROBOTYKA - Inżynieria Robotyki

image001.jpg 450x299 63kBEkspert we wszystkich aspektach robotyki
Firma Murrplastik - Robotyka jest producentem kompletnych wiązek osłon, kabli i przewodów do robotów. Nasz wysoko wyspecjalizowany zespół zaprojektuje, wyprodukuje, udokumentuje i zainstaluje Twój system. Firma jest partnerem wiodących producentów przemysłu motoryzacyjnego. 
Murrplastik jako główny producent systemów dystrybucji i oznaczeń kabli i osłon kablowych, specjalizuje się również w dziedzinie wiązek osłonowo kablowych wyposażenia robotów.

Rozwój i produkcja

Projekt
Duże doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy z naszymi klientami, pozwala nam tworzyć rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i aktualnych możliwości.

Rozwój
Nasi specjaliści opracowują indywidualne wiązki osłon i konfigurują je z odpowiednimi kablami elektrycznymi, osłonami , końcówkami i złączami przewodów

DOKUMENTACJA
Wykonujemy pełną dokumentację wiązek osłonowo-kablowych, zawierającą zdjęcia produktów
MONTAŻ, SERWIS I OPTYMALIZACJA
Nasz zespół montażowy jest do dyspozycji naszych klientów przy instalacji wiązek. Jeśli pojawi się problem możemy naprawić bądź wymienić poszczególne elementy. Optymalizujemy zastosowane wiązki do indywidualnych wymagań.

CZĘŚCI ZAPASOWE
Nasz magazyn części zapasowych zapewnia pełną dostępność i szybkie czasy dostaw

Elementy systemu

SWOBODA RUCHU
osiągnięta dzięki unikatowym rozwiązaniom elementów mocujących Własne opatentowane komponenty i elementy mocujące Robotec Systems umożliwiają osiągnięcie wymaganej swobody ruchu przy wysokiej prędkości pracy i precyzyjnej dokładności powtórzeń, przez długi cykl serwisowy.

OSŁONY KARBOWANE
do uporządkowania i ochrony kabli Firma Murrplastik już od wielu lat rozwija dział osłon kablowych, specjalnie przeznaczonych dla ekstremalnych zastosowań w robotyce, odpornych na duże naprężenia i ruch. Specjalnie modyfikowany materiał i kształt osłony zapewniają optymalną ochronę i długi czas pracy.

KABLE  przeznaczone do robotów w wyjątkowych konfiguracjach, spełniające najbardziej ekstremalne wymagania techniczne. Nasze osłony kablowe i kable w robotach, zdolne są do przenoszenia odpowiednich sił skręcających i zginających w ruchu 3D. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom kable do robotów zgodnie z indywidualnymi projektami i wymaganiami. Na żądanie możemy również wyprodukować specjalne kable o długości większej niż 100 m.